کربومر

کربومر سفید و سست است؛ با بوی اسیدی، هیدروکرومیک و کمی خاص، محلول در آب، اتانول، گلیسرول. غلظت های معمول ۰٫۱٪ تا ۳٫۰٪. از آنجا که مولکول های آن حاوی تعداد زیادی کربوکسیل است، باید توجه ویژه ای به استفاده از قلیایی آب و استفاده از آن برای کاهش پوست، تحریک غشاء مخاطی داشته باشد.

کاربرد :

روند پیری پوست را کند کرده و از غشای سلولی که از اسیدهای چرب اشباع نشده پلی ساخته شده اند و نسبت به اکسیداسیون بسیار حساس اند، محافظت می کند.ویتامین E با جلوگیری از آزاد شدن برخی آنزیم ها یا میانجی های مسوول التهاب از بروز التهاب پیشگیری می کند .

ویتامینE قبل از قرار گرفتن زیر نور آفتاب می تواند احتمال ایجاد چروک و تومرهای سرطانی را کاهش دهد. از کرم های حاوی این ویتامین می توان برای جلوگیری از آسیب های ناشی از اشعه ماورای بنفش استفاده کرد.

با مقاوم کردن قشر نازک هیدرولیپیدی پوست را مقاوم کرده و رطوبت آن را حفظ می کند. ویتامینE با تحریک سلول های رگ های خونی سبب افزایش حرکت زیر پوستی می شود و به عبارتی خون را زیر پوست به جریان می اندازد.

همچنین با افزایش جریان خون سر می تواند موجب تقویت رشد مو و جلوگیری از ریزش مو شود و از موخوره یا دوشاخه شدن و خشکی مو نیز جلوگیری می کند.

در تولید شامپو – مایعات ضدعفونی کننده – شوینده ها – ژل های پوست مو – ژل حمام – کرم ها – ژل های الکلی.

ساخت : چین
شکل : جامد
بسته بندی : کیسه ۲۵ کیلوگرمی
رنگ : سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *