شرکت اروند شیمی دز، با نام دامنه ArvandShimi.ir در سال 1399، به جهت واردات مواد مرغوب از خارج کشور برای مصارف داخلی و صادرات مواد با کیفیت ایرانی، به بازارهای جهانی و بین المللی و در نهایت کمک به رشد و توسعه اقتصاد کشور، تاسیس گردیده است.

شرکت اروند شیمی دز، با توجه به شناختی که از بازار دارد، می تواند به شما در خرید محصولات شیمیایی و سایر مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات، به شما کمک کند.

از جمله خدمات این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • واردات مواد شیمیایی و مواد اولیه
  • ارائه و عرضه مواد شیمیایی و مواد اولیه با قیمت مناسب و کیفیت عالی
  • ارائه خدمات مشاوره قبل از خرید
  • ارائه خدمات پشتیبانی پس از فروش

تنها هدف ما این است که با ارائه محصولاتی با کیفیت و متمایز، قیمت منصفانه و همچنین پشتیبانی پس از فروش، اعتماد شما کاربران گرامی را جلب نماییم.

شیوه کارکرد سایت به این شکل است که ابتدا محصول + اطلاعات تکمیلی آن در سایت قید شده است و شما کاربران گرامی می توانید به راحتی در محیط سایت، به تحلیل و بررسی مواد و محصولات مختلف بپردازید. در ادامه اگر نیاز به توضیحات اضافه، مشاوره و راهنمایی بیشتر و همچنین خرید محصولات داشتید، می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند شماره تلفن، ایمیل و فرم تماس، اقدام به دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین خرید محصولات مختلف نمایید.

با توجه به تصمیم های مدیریتی، فروش آنلاین در سایت صورت نمی گیرد و شما کاربران گرامی می توانید با برقراری تماس از طریق روش های مختلف، خرید خود را قطعی سازی و نهایی کنید.

برای ترابرد به سایت بخش های سایت می توانید از طریق منوی موجود و یا یخش جستجو (با کلیک بر روی آرم ذره بین) در بالای سایت استفاده کنید. یا با کلیک بر روی دکمه های زیر، به بخش های مختلف سایت، منتقل شوید.